KTB group виробник алюмінієвих конструкцій KTB group виробник алюмінієвих конструкцій

Алюмінієві двері Alutech

Двері з алюмінієвого профілю – це надійний, стильний та довговічний захист вашого дому чи офісу.

Алюмінієві двері гарно утримують температуру повітря, є дуже якісними та міцними.

Ідеально доповнюють дизайн будь якого приміщення і змінюють звичне уявлення про засклення дверних проємів.

Замовити встановлення алюмінієвих дверей можна у спеціалістів компанії КТB GROUP.

Переваги алюмінієвих дверей Alutech:

  • міцність і безпека
  • енергоефективність
  • комфорт
  • елегантний дизайн

Двері з алюмінію – справжня знахідка для комфортних і незвичайних рішень.

Естетичний вигляд, можливості поєднання з іншими матеріалами – все це робить алюмінієві двері фаворитами серед своїх побратимів. 

Такі двері можна встановлювати як ззовні, так і всередині приміщень.

Енергоефективність

Алюмінієві вхідні двері Alutech забезпечують комфортний мікроклімат в приміщенні: в холодну пору року в будинку зберігається тепло, а в літній період - прохолода. Це дозволяє економити на опаленні і кондиціонуванні.

Безпека

Двері мають підвищену зломостійкість - ризик проникнення сторонніх в будинок зведений до мінімуму.

Зручність

Відкривати і закривати двері дуже зручно - спеціальні ущільнювачі і фурнітура високого класу роблять рухи стулки плавними і безшумними. Крім того, комфорт експлуатації забезпечується завдяки використанню доводчиків автоматики.

Дизайн

Для фарбування дверей пропонується різноманіття кольорів, що дозволяє гармонійно адаптувати конструкцію до будь-якого дизайну екстер'єру та інтер'єру.


|| ДЛЯ ПРИВАТНИХ ЗАМОВНИКІВ

Класичні двері

Надійне рішення для комфорту й безпеки. Такі двері підійдуть для отворів різної форми. До основних характеристик класичних алюмінієвих дверей Alutech належить енергоефективність, взломостійкість та гармонійний вигляд у буль-якому архітектурному стилі.


Двері для тераси чи балкону

Естетичне рішення для облаштування балкону чи тераси. Двері з потужною герметичністю, стійкі до взломів. Мінімальна висота порогу (20 мм) забезпечує безпечний та комфортний доступ до приміщення.|| ДЛЯ АРХІТЕКТОРІВ ТА КОРПОРАТИВНИХ ЗАМОВНИКІВ

Двері з термоізоляцією:

Класичні двері ALT W62

Двері, що відповідають високим вимогам тепло- й шумоізоляції, зручні й міцні в експлуатації.Класичні двері ALT W72

Найтепліші двері в асортименті «АЛЮТЕХ». Підходять для втсановлення на приватних, громадських і промислових об'єктах. Вироби забезпечують високий рівень безпеки, надійності і зручності в експлуатації.


Терасні двері ALT W72

Рішення для облаштування балконів і терас. Задля безпеки передбачено фурнітурне периметричне запирання, а для комфорту –поріг із мінімальною висотою.Двері без термоізоляції:

Двері без термоізоляції ALT С43

Такі двері оптимально підходять для встановлення в приміщеннях, що не отоплюються. Ці конструкції надійно захищають від вітру й опадів.


Двері без термоізоляції з накладними петлями ALT С48

Алюмінієві двері, особливістю яких є високий опір вітру. Накладні мотузки є базовим рішенням для всіх типів цих дверей.


Автоматичні розсувні двері без термоізоляції ALT C48

Завдяки детектору руху й електроприводу двері відкочуються в обидва боки, утворюючи широкий комфортний отвір для руху людей.


Двері-гойдалки без термоізоляції ALT C48

Сучасні двері з алюмінію, особливістю яких є маятниковий механізм петлі – конструкції можуть відкриватися як усередину, так і назовні.Двері з фурнітурним пазом FAPIM без термоізоляції ALT C48

Двері призначені для приміщень без високих вимог до енергоефективності. Приховане кріплення петель забезпечує естетичний вигляд конструкції.


Типи відкривання алюмінієвих дверей:

Розсувні – зручність в експлуатації і економія простору. І до речі, розсувні двері можуть бути автоматизованими.

Розпашні – за типом відкривання не відрізняються від інших звичних нам дверей, при цьому такі двері набагато легші і довговічніші.

Маятникові – цікаве рішення, що дозволяє відсувати двері в бік.

Радіусні двері – яскрава демонстрація переваг пластичного алюмінію перед  іншими матеріалами. Такі двері мають напівкруглу форму.

Револьверні – крутяться навколо осі стулки, що розділяють вхідний і вихідний повітряні потоки, тим самим забезпечуючи збереження температурного режиму в приміщеннях, які часто відкриваються.

Портфоліо