KTB group виробник алюмінієвих конструкцій KTB group виробник алюмінієвих конструкцій

Алюмінієві двері Reynaers

Виробник Reynaers спеціалізується на створенні різноманітних типів алюмінієвих дверей. Їхня продукція відзначається високим рівнем якості, вироби відповідають вимогам безпеки, теплопровідності й міцності. 

Замовити встановлення алюмінієвих дверей можна у спеціалістів компанії КТB GROUP.

Переваги алюмінієвих дверей Reynaers:

  • високий рівень безпеки
  • звукоізоляція
  • водо- повітронепроникність
  • комфорт
  • витончений дизайн

MasterLine 8

Двері, що ввідповідають сучасним вимогам безпеки, термоізоляції, міцності. Усі моделі дверей мають широкий вибір замків, петель, ручок та інших аксесуарів, наприклад доступ за відбитками пальців.

CS 59Pa

Це неізольована дверна система для елегантних і недорогих конструкцій із алюмінію. Вона ідеально підходить для умов теплого клімату чи для офісних перегородок. Можливі поєднання із системами Reynars для зимових садів.

SlimLine 38

Це високоізольована система вікон і дверей, що вирізняється унікальним дизайном, елегантністю й комфортом. Особливо тонкий сталевий облік – бездоганне рішення, що відповідає вимогам сучасної архітектури й теплоізоляції.

ES 45Pa

Неізольована профільна система для дверей внутрішнього й зовнішнього відкривання. Матеріал відповідає найвищим європейським стандартам якості. Рішення з простим та інноваційним дизайном профілів.

CS 77

Високоякісна термоізольована дверна система, що відповідає сучасним вимогам теплоізоляції, міцності й безпеки. Різноманітні типи дверей спеціально сконструйовані за європейськими стандартами із захисту від зламу, вогню та куль. Такі двері вирізняються максимальним захистом та міцністю, комфортом і естетикою.

ES 50

Термоізольована дверна профільна система, в якій поєднуються витончений дизайн, енергоефективність та помірна ціна. Eco System відповідає вимогам захисту від зламу 2-го класу.