KTB group виробник алюмінієвих конструкцій KTB group виробник алюмінієвих конструкцій

Алюмінієві перегородки Aluprof

Системи нерухомих та мобільних перегородкових стін компанії Aluprof використовують для виготовлення внутрішніх перегородок, характерною рисою яких є загартоване скло як провідний елемент конструкції, закріплене в затискних профілях. Із його складових можна зробити нерухомі стіни, повністю скляні розпашні та маятникові двері, а також сегменти паркованих дверей – складаних та відкидних. Такі типи конструкцій найчастіше зустрічаємо в торгових центрах чи офісах.

Монтажем таких конструкцій ми займаємося не один рік, тому гарантуємо, що створимо вам зручне й стильне приміщення.

Переваги алюмінієвих перегородок Aluprof:

  • універсальність
  • комфорт
  • легкий та елегантний дизайн
  • багатофункційність

СИСТЕМА НЕРУХОМИХ І ВІДКРИВНИХ ПЕРЕГОРОДКОВИХ СТІНОК ІЗ ЗАТИСКНИМИ ПРОФІЛЯМИ MB-EXPO

Використання цієї системи дозволяє легко змінити функціональність кімнат та розділити внутрішній простір. Є можливість різної обробки поверхонь з алюмінієвих декоративних профілів по обидва боки будівлі (двоколір) та використання планок з нержавіючої сталі. Для профілів висотою 100 мм можна використовувати нижнє щіткове ущільнення, аби збільшити щільність стулки. Важливою перевагою цієї системи є її універсальність і можливість установки окуття багатьох компаній.

ПЕРЕСУВНІ ПЕРЕГОРОДКОВІ СТІНИ ІЗ ЗАТИСКНИМИ ПРОФІЛЯМИ MB-EXPO MOBILE  

Це система внутрішніх стін, яка можуть використовувати для виготовлення високоякісних сегментів паркованих дверей – відкидних та складаних. Завдяки можливості побудови високих приміщень та отримання дверей, що широко відкриваються, вона буде пасувати як до магазинів, торгових центрів, ярмаркових центрів, так і до офісів.

ВІКОННО-ДВЕРНА СИСТЕМА БЕЗ ТЕРМОІЗОЛЯЦІЇ MB-45

Це сучасна алюмінієва система, яка використовується для виготовлення архітектурних елементів внутрішньої та зовнішньої забудови, які не потребують термоізоляції. Наприклад, різні типи перегородок, вікон, дверей, в т.ч. ручних та автоматичних розсувних дверей, розпашних дверей, передсінків, вітрин, касових боксів, просторових конструкцій.

СИСТЕМА ДИМОЗАХИСНИХ ДВЕРЕЙ MB-45 D

Таку систему використовують для виготовлення перегородкових стін з одно- і двостулковими димонепроникними дверима класу Sa, S200 PN-EN 13501-2:2016. У основі її конструкції лежить базова система внутрішніх перегородок MB-45. Виконання димозахисної функції дверей головним чином залежить від відповідного рішення обвідних ущільнень стулок та встановлення в них скління та інших наповнень, а також рішення порогових ущільнень.

СИСТЕМА ПЕРЕГОРОДКОВИХ СТІН MB-80 OFFICE 

Ця система дозволяє використовувати різні типи прозорих і непрозорих наповнень із використанням внутрішніх жалюзів, встановлення електрообладнання та елементів офісного обладнання. Ці стіни особливо рекомендовано ставити у приміщеннях, де потрібна висока звукоізоляція. Головною особливістю пропонованої конструкції є її універсальність в облаштуванні офісних приміщень у поєднанні з простотою виконання всіх робіт на будівельному майданчику.

ПРОТИПОЖЕЖНІ СТІНКИ БЕЗ СТІЙОК MB-78EI (Класи вогнестійкі EI30, EI60)

Система стінок без стійок MB-78EI дозволяє проектувати і будувати дуже великі поверхні внутрішніх перегородкових стін. Завдяки прозорим модулям конструкції, виготовлені з цієї системи, дозволяють оптично збільшити інтер’єр будівлі. Водночас система гарантує безпеку, дозволяючи організовувати зони пожежі в будівлях та забезпечуючи належні умови для евакуації людей.