KTB group виробник алюмінієвих конструкцій KTB group виробник алюмінієвих конструкцій

Алюмінієві розсувні системи Aluprof

Розсувні та складні алюмінієві системи Aluprof є популярним та надійним рішенням для сучасних дизайнерський ідей. Серед продукції є автоматика різного типу: з термоізоляцією й без, різного рівня водо-й повітропроникності тощо.

Замовити встановлення таких систем можна у спеціалістів компанії КТB GROUP.

Переваги алюмінієвих розсувних систем Aluprof:

  • функціональність
  • чудовий естетичний вигляд
  • безпека
  • водонепроникність
  • захист від вітру
  • енергоефективність
  • комфорт

Розсувні дверні системи в наш час є необхідним елементом будівель із великою концентрацією відвідувачів. 

Оскільки вони економлять час і сприяють зменшенню контактів між людьми, що особливо актуально в карантинний період. Їх використовують у багатьох місцях: торгових центрах, офісах, аеропортах, вокзалах, готелях тощо. 

Та окрім цього, алюмінієві розсувні системи можуть стати зручним рішенням під час облаштування приватної садиби, тераси тощо.MB-SKYLINE

Система розсувних дверей MB-SKYLINE із прихованою рамою базується на вузьких профілях, завдяки чому конструкції набувають сучасного й мінімалістичного вигляду. Двері, виготовлені у ній, надають будівлі неповторного стилю й підвищують значення всієї інвестиції.

MB-77HS

Підйомно-розсувні двері є ідеальною пропозицією у вигляді забудови, що поєднує кімнати або зимові сади із зовнішнім середовищем, вони є зручним виходом на балкон, терасу або відкритий садовий простір.

MB-59HS

Підйомно-розсувні двері є ідеальним рішенням для поєднання кімнат або зимових садів із зовнішнім середовищем, вони є зручним виходом на балкон, терасу або відкритий садовий простір.

MB-59 SLIDE

Ця система призначена для виробництва розсувних дверей з термоізоляцією, які можна вбудовувати в цегляні стіни, алюмінієві фасади, зимові сади або вітрини.

MB-59 SLIDE GALANDAGE

Система заснована на рішеннях системи MB-59 Slide і призначена для розсувних дверей з термоізоляцією, які сховано у цегляних стінах, таким чином, щоб дверне полотно було повністю приховане у них при відкритті.

MB-86 FOLD LINE

Зовнішні гармошкові двері дають велику свободу користувачам. Завдяки ним можна легко використати сприятливі погодні умови і практично усунути бар'єр між внутрішніми частинами будівлі та її оточенням.Такі двері можуть бути ідеальним широким переходом від будинку на терасу або поєднанням кафе чи ресторану з його відкритою зоною, що використовується сезонно.

MB-SLIDE, MB-SLIDE ST

Ці системи призначені для виробництва дверей та розсувних вікон з термоізоляцією, які можна вбудовувати в цегляні стіни, алюмінієві фасади, зимові сади або вітрини, виготовлені з елементів систем MB-59S або MB-59S Casement. Розсувні двері, особливо великих розмірів, візуально «збільшують» житловий простір, з'єднуючи його із зовнішньою терасою або садом.

MB-23P

Алюмінієва система, призначена для скління балконів. Ідея цього рішення - горизонтально розсувні вікна. Зроблені з неї вікна захищають відкритий простір балконів від несприятливих погодних умов, тобто вітру, дощу, снігу, бруду та шуму.

MB-SLIDER WINDOW

Таку систему використовують  для виготовлення вертикально та горизонтально розсувних вікон у внутрішній та зовнішній забудові, які не потребують термоізоляції. Розсувні вікна, виготовлені в системі MB-SLIDER WINDOW можуть використовувати як вікна подачі в банках, їдальнях тощо. Система розсувних вікон характеризується швидким та простим попереднім виготовленням конструкції завдяки усуненню більшості трудомістких механічних обробок.

ГАРМОШКОВІ ДВЕРІ MB-59S, MB-60, MB-70

Представлена ​​система відкидних дверей з термобар'єром – це сучасна конструкція ALUPROF S.A., що відповідає побажанням та вимогам архітекторів, інвесторів та компаній. Конструкція гармошкових дверей, що відкриваються всередину, може бути виконана в наступних віконно-дверних системах: MB-59S), MB-60, MB-70). Система MB-59S Casement) дозволяє виготовляти гармошкові двері, відкриваються назовні.

ПЕРЕСУВНІ ПЕРЕГОРОДКОВІ СТІНИ ІЗ ЗАТИСКНИМИ ПРОФІЛЯМИ MB-EXPO MOBILE

Таку систему внутрішніх стін можуть використовувати для виготовлення високоякісних сегментів паркованих дверей – відкидних та складаних. Завдяки можливості побудови високих приміщень та отримання дверей, що широко відкриваються, вона буде пасувати як до магазинів, торгових центрів, так і до офісів.