KTB group виробник алюмінієвих конструкцій KTB group виробник алюмінієвих конструкцій

Алюмінієві розсувні системи Alutech

Усе частіше й частіше думки, ідеї та рішення замовників зупиняються на доцільності встановити розсувну систему. Розміщують такі конструкції будь-де: від тихого заміського будинку чи ресторану до великих офісних центрів з просторими терасами та унікальними дизайнами.

Оберіть власне ідеальне рішення разом зі спеціалістами KTB GROUP.

Розширте житловий простір всього одним порухом руки!

Алюмінієві розсувні системи Alutech – це конструкції, що мають підвищену теплоізоляцію й дозволяють втілювати в життя нестандартні архітектурні ідеї.

Переваги алюмінієвих розсувних систем Alutech:

  • комфорт, максимальне проникання сонячного світла в приміщення
  • енергоефективність
  • міцність
  • стійкість до корозії, вицвітання й вигорання
  • екогологічність
  • функційність

ДЛЯ ПРИВАТНИХ ЗАМОВНИКІВ

Панорамні двері "Гармошка"

Дозволяють лишити відкритим великий простір, звільнити широкий прохід, об'єднати декілька приміщень, наприклад, вітальню й терасу.

Панорамні розсувні двері

Не займають простір у приміщенні й звільняють великий отвір, об'єднуючи між собою дві кімнати чи кімнату з терасою. У закритому стані забезпечують цілісність виду, завдяки меншій кількості затворок. 

ДЛЯ АРХІТЕКТОРІВ ТА КОРПОРАТИВНИХ ЗАМОВНИКІВ

Розсувні конструкції ALT SL160

Панорамні конструкції зі стулками, що рухаються в сторону. Вони не займають простір приміщення й звільняють великий отвір, об'єднуючи між собою два приміщення чи приміщення з терасою.

Розкладні портальні конструкції ALT BF73

Світлопрозорі конструкції, що дозволяють звільнити максмальний об'єм отвору. Під час відкриття стулки складаються почерговово одна до іншої, зміщуючись вліво, вправо чи в різні боки.


Готові конструкції