KTB group виробник алюмінієвих конструкцій KTB group виробник алюмінієвих конструкцій

Алюмінієві розсувні системи Reynaers

Розсувні алюмінієві системи Reynaers – унікальне рішення, що дозволяє створити неповторний інтер’єр та ілюзію об’єднання внутрішнього й зовнішнього простору. Ультратонкі профілі практично непомітні. Це створює відчуття повної прозорості. Розсувні двері від підлоги до стелі, чи суцільне скління цілої стіни зробить ваше приміщення стильним і затишним.

Замовити встановлення таких систем можна у спеціалістів компанії КТB GROUP.

Переваги алюмінієвих розсувних систем Reynaers:

  • вітро- й водонепроникність
  • універсальність
  • сучасне естетичне рішення
  • енергоефективність
  • безпека
  • комфорт

Види алюмінієвих розсувних систем Reynaers

Hi-Finity

Незважаючи на крихкість і тонкість, алюмінієвий профіль витримує склопакет вагою до 500 кілограм. Мінімалістичний дизайн, надійна фурнітура та енергозберігаюча конструкція роблять системи найбільш бажаним рішенням для скління виходу до тераси, басейну або на балкон, створення вишуканого входу в кафе або магазин, облаштування зимового саду.

CP 155

У такій конструкції після закриття/відкриття стулка опускається на 6-7 міліметрів і щільно сідає на своє місце, не пропускаючи шум, холод, спеку, дощ чи вітер.

CP 130

Розсувні системи відрізняються зручністю й практичністю. А ще вони легко трансформують простір. Спеціально для регіонів з континентальним кліматом для захисту приміщень від морозів або шаленої спеки створений «теплий» варіант – підйомно-розсувні двері Reynaers CP 130 і утеплений варіант CP 130-LS. 

СР 96

Величезні стулки, від підлоги до стелі, шириною до 2,3 метрів, вагою до 300 кілограм відсуваються легко і безшумно. Навіть дитина впорається з цим завданням. Це чудовий варіант для виходу на балкон, терасу чи зимовий сад.

CF 77 (двері-гармошка)

Складні конструкції можуть складатися з 2 – 8 стулок, що рухаються на роликах. прямують на роликах. Розсувна конструкція «гармошка» від Reynaers – ідеальний варіант для створення терас і зимових садів, для поділу приміщень на кілька зон: відділення кухні від вітальні, розбиття офісу або переговорних на кілька кабінетів; для скління веранд, літніх майданчиків в кафе і ресторанах тощо.

SlimPatio 68 

Це розсувні система високого ступеня ізоляції, з тонкими профілями й можливістю приховати раму повністю в стіни і підлогу. Мінімум профілів дозволяє денному світлу безперешкодно проникати в приміщення. Конструкція відповідає високим вимогам із теплопровідності й водонепроникності.


CP 68 

Легка термоізольована розсувна система. Конструкції СР 68 дуже елегантні і тонкі. Якість виробництва профілю відповідає європейським стандартам. Розміри профілю дозволяють комбінувати систему з CP 50 і CS50.

CP 45Pa

Ц «холодна» розсувна система без термомосту. Ідеально підходить для теплого клімату або для облаштування середини приміщень. Система профілів розроблена з урахуванням вимог європейських стандартів. Конструкції можуть бути виконані з двох, трьох і чотирьох рейковими напрямними. Стулки можуть заїжджати в стіну.