KTB group виробник алюмінієвих конструкцій KTB group виробник алюмінієвих конструкцій

Алюмінієві розсувні системи Schuco

Із алюмінієвими розсувними системами Schuco ваше приміщення буде наповнене сонячним світлом. За їх допомогою ви можете облаштувати собі чудове місце для споглядання за навколишньою природою тощо. Алюмінієві розсувні системи з підвищеною теплоізоляцією вікдривають нові можливості для розширення простору.

Оберіть власне ідеальне рішення разом зі спеціалістами KTB GROUP.

Переваги алюмінієвих розсувних систем Schuco:

  • функціональність
  • безпека
  • вишуканий дизайн
  • легкість
  • водонепроникність

Типи відкривання алюмінієвих розсувних систем Schuco:

- розсувні двері (широкі проходи);

- підйомно-розсувні двері (ідеальна герметичність);

- складні розсувні двері (економія простору);

- паралельно-відставні розсувні відкидні двері (поєднання розсувних дверей і вікна).

Schuco ASS 77 PD.HI

Розсувні двері з панорамним дизайном для створення приміщень, наповнених денним світлом. Ці алюмінієві двері характеризуються не лише неймовірним дизайном, а й хорошою термоізоляцією.

Schuco ASS 77 PD.HI

Розсувні двері з панорамним дизайном і ручкою-планкою за висотою стулки. Ручка сприяє максимальному комфорту, що поєднується з витонченим дизайном.

Schuco ASE 67 PD

Панорамна дизайнерська система з макисмальною прозорістю та універсальністю. Хорошою особливістю тут є поріг рівний із підлогою, що забезпечує плавний перехід із приміщення назовні й навпаки. Лаконічний дизайн і висока якість.

Schuco ASE 80.HI

Розсувна й підйомно-розсувна система нового покоління. Безбар'єрний доступ, комфорт і витончений дизайн поєднуються з високою термоізоляцією.

Schuco ASE 80 FD.HI

Складні розсувні двері з максимальною шириною відкриття. Це система з підвищеною термоізоляцією, безшумністю та чудовою герметичністю.