KTB group виробник алюмінієвих конструкцій KTB group виробник алюмінієвих конструкцій

Алюмінієві вікна Alutech

Алюмінієві вікна здатні забезпечити Вас не лише відсутністю шуму, а й зберегти тепло у вашому домі чи офісі. Саме алюмінієві вікна здатні забезпечити це все на всі 100%.

Спеціалісти KTB GROUP знають, як виконати монтаж вікон правильно, адже займаються цим багато років.

Переваги алюмінієвих вікон Alutech:

 • стильні конструкції з алюмінієвого профілю
 • акуратний вигляд та витончені форми
 • підбір стандартних кольорів та відтінків або фарбування
 • декорування – відтворення текстури порід дерева
 • максимум природного світла у приміщенні
 • енергоефективність
 • окраса вашого проекту
 • довговічність

ДЛЯ || ПРИВАТНИХ ЗАМОВНИКІВ


Класичне вікно

Такі вікна універсальні, їх можна встановлювати в приміщеннях будь-якого призначення: спальні, дитячій кімнаті, кухні тощо. Класичні вікна енергоефективні й безпечні в користуванні. Окрім цього, всі вироби проходять багаторівневий контроль якості.

категория


Французьке вікно

Встановлюється там, де необхідно максимально залити простір сонячним світлом: у вітальні, зимовому саду, на терасі. Особливістю французького вікна є використання вузьких профілів у глухій частині та в частині, що відкривається. Це робить конструкції візуально легкими, а рами – майже невидимими. 

категория


Прихована стулка

Завдяки повністю прихованій стулці такі вікна виглядають сучасно й лаконічно. Вони ідеально підходять для їдальні, кабінету, майстерні чи приміщень, де потрібна хороша освітленість.

категория


Вентиляційна стулка

Вентиляційна стулка забезпечує потік свіжого повітря в приміщення. Вона гармонійно виглядає на фасаді приватного будинку.

категория


Алюмінієво-дерев'яне вікно

Зовнішня частина такого вікна зроблена з алюмінію, стійкого до всіх погодніх випробувань (вологість, стрибки температур, пекуче сонце). А внутрішня частина облицьована натуральним деревом, що створює затишок у будинку.

категорияДЛЯ || АРХІТЕКТОРІВ ТА КОРПОРАТИВНИХ ЗАМОВНИКІВ

На сьогодні доступні 3 варіанти алюмінієвих вікон

Вікна з термоізоляцією ALT W62

Вікна з термоізоляцією ALT W72

Вікна без термоізоляції


 • ВІКНА З ТЕРМОІЗОЛЯЦІЄЮ ALT W62

Система ALT W62 відкриває широкі можливості для архітекторів і проектувальників, дозволяючи створювати стильні і нетривіальні рішення. При цьому вікна «АЛЮТЕХ» герметичні, забезпечують захист приміщень від тепловтрат і шуму.


Класичне вікно з термоізоляцією ALT W62

Такі вікна гарантують високий рівень комфорту в приміщеннях, захищають від холоду й шуму.


Прихована стулка ALT W62 HS

Вікна з прихованою стулкою мають сучасний дизайн і забезпечують максимальне освітлення приміщення.


Французьке вікно ALT W62

Французькі вікна на цілу стіну – головний архітектурний тренд. Вони забезпечують максимальне освітлення приміщення, візуально збільшуючи їх. Для додаткової безпеки під час експлуатації панорамних вікон ALT W62 передбачені ледь помітні огорожі.


Вентиляційна стулка ALT W62 VS

Система ALT W62 VS застосовується для виробництва вікон, що передбачені для провітрювання приміщень без порушення цілісності фасаду. Її використовують у стрічкових вітражах ALT W62, модульних фасадах ALT EF65, а також стійко-ригельних фасадах ALT F50.


 • ВІКНА З ТЕРМОІЗОЛЯЦІЄЮ ALT W72

Система ALT W72 застосовується при виробництві вікон для об'єктів з високими вимогами до енергоефективності. Конструкції цієї серії володіють підвищеними характеристиками герметичності, тепло- і звукоізоляції.


Класичне вікно ALT W72

Такі вікна забезпечують високі потреби з тепло- шумоізоляції, підходять для встановлення в енергоефективних приміщеннях.


Прихована стулка ALT W72 HS

Через однаковий зовнішній вигляд глухої частини й частини, що відкривається, площа скління вікна з прихованою стулкою значно більша за площу скління класичного вікна.


Французьке вікно ALT W72

Панорамні вікна з високими теплоізоляційними характеристиками забезпечують концентрацію природнього свіла в приміщенні. Для додаткової безпеки під час експлуатації вікон використовують ледь помітні огорожі.


Вентиляційна стулка ALT W72 VS

Встановлення вентиляційних стулок дозволяє провітрювати приміщення, не порушуючи візуальну цілісність фасаду. Вікна ALT W72 VS використовують в стрічкових вітражах ALT W72, модульних фасадах ALT EF65 і стійко-ригельних фасадах ALT F50.


 • ВІКНА БЕЗ ТЕРМОІЗОЛЯЦІЇ

Вікна без термоізоляції забезпечують захист від атмосферних опадів та оптимальні для установки на об'єктах, до яких не пред'являються підвищені вимоги в частині енергоефективності.

Вікна без термоізоляції ALT С43
Призначені для установки в неопалюваних приміщеннях. Завдяки використанню профілів даної серії реалізуються вітражні конструкції і перегородки.


Вітражі без термоізоляції ALT С43
Холодні віражі використовуються для скління нежитлових приміщень - балконів і лоджій, до яких не пред'являються високі вимоги по теплозахисту.


Вікна та вітражі без термоізоляції ALT C48
Вікна та вітражі без термоізоляції оптимальні для установки в неопалюваних приміщеннях. Відмінною рисою серії ALT C48 є можливість виготовлення конструкцій великих розмірів.

Алюмінієві вікна Alutech підійдуть для скління отворів різноманітної ширини й конфігурації.

Конструкції герметичні, ефективно зберігають тепло й чудово захищають від звуків із вулиці.

«Теплі» й «холодні» алюмінієві вікна

Залежно від призначення конструкції можна обрати «теплий» або «холодний» профіль. Завдяки цьому вам не потрібно вибирати між красивими алюмінієвими вікнами та теплими металопластиковими. Сучасні технології дозволяють створити «теплі» алюмінієві конструкції!

«Теплий профіль» – це утеплення з використанням спеціальних термовставок із полімерів. Застосування ущільнювачів забезпечує захист приміщення від зовнішнього шуму та сприяє збереженню тепла.

«Холодний профіль» – це відсутність термовставки та менша кількість камер. Таку систему скління найчастіше використовують для використовують для офісних перегородок, промислових будівель, балконів, веранд, лоджій тощо. Тобто для тих приміщень, де теплозбереження не є пріоритетним.


Готові конструкції