KTB group виробник алюмінієвих конструкцій KTB group виробник алюмінієвих конструкцій

Алюмінієві вікна Reynaers

Алюмінієві вікна Reynaers створять тепло й затишок у вашому будинку. Серед продукції є вікна з різними ступенями енергозаощадження: від неізолюючих до надвисокої ізоляції або придатних до використання в пасивних будівлях.

Спеціалісти KTB GROUP знають, як виконати монтаж вікон правильно, адже займаються цим багато років.

Переваги алюмінієвих вікон Reynaers:

  • екологічність
  • довговічність
  • широкий вибір форм і кольорів
  • сучасний дизайн


MasterLine 10 windows​​​​​​​

Високоефективна віконна система. Вікна MasterLine 10 windows створені для сучасних і майбутніх трендів у будівництві: енергопасивних будівель, максимального доступу денного світла, найвищих якостей під час експлуатації й безпечних будинків.

MasterLine 8 window

MasterLine 8 – це нова унікальна віконна система, що поєднує в собі широкий спектр конструктивних можливостей із найвищими характеристиками теплоізоляції, водо- й повітронепроникності, а також швидкості виробництва. 

CS 59Pa

Система передбачена для теплого клімату. Пропонує широкий вибір неізольованих профілів для виробництва витончених і доступних за цінами алюмінієвих вікон. CS 59Pa є ідеальною конструкцією для теплого клімату. Може використовуватиссь і для перегородок в офісних приміщеннях. Для зимових садів передбачені поєднання з оранжерейними системами Reynaers.

ES 45Pa

Це неізольована система для вікон внутрішнього й зовнішнього відкривання, розроблена відповідно до високих європейських стандартів якості. Для забезпечення ефективної роботи під час будь-яких умов, система має три контури ущільнювачів.

SlimLine 38

Основними характеристиками такого типу вікон є світло, елегантність і комфорт. SL 38 – віконно-дверна система, що є поєднанням максимальної елегантності, чіткості ліній, енергоефективності й легкості виробництва. оконно-дверная система, объединяющая в себе максимальную элегантность, строгость линий, энергосбережение и легкость производства. Такі вікна ідеально підходять для сучасних архітектурних рішень. 

Sensity

Алюмінієве вікно з дерев'яним декором. Поєднання кращих технологій і матеріалів, синтез надійного й міцного алюмінію з італійською деревиною

CS 77

Це термоізольована віконна система, що відповідає високим вимогам теплоізоляції, міцності й безпеки. Характеризуються високим рівнем звукоізоляції, водо- й повітронепроникності, вогнестійкості й куленепробивності. Окрім цього, такі системи вікон захищають від зломів 2-го й 3-го класів.

ES 50

Це термоізольована система для вікон зовнішнього й внутрішнього відкривання. У ній поєднуються естетичний дизайн і енергоефективність. Обмежена монтажна глибина системи дозволяє застосовувати її в різних конструкціях, навіть із тонкими стінами.