KTB group виробник алюмінієвих конструкцій KTB group виробник алюмінієвих конструкцій

Декоративні нестандартні конструкції

Враховуючи досвід та амбіції команди KTB GROUP, ми створюємо рішення не тільки для екстер'єрів, а й для інтер'єрів. Особливо, коли це стосується єдиного дизайн-концепту та переробки матеріалів, з якими ми працюємо кожного дня.

Алюміній, АКП, HPL, керамограніт, термодеревина чи скло. Будь-який матеріал можливо якісно адаптувати та вмістити як важливий елемент проекту.

Такі конструкції зазвичай виконуються з використанням несучих металоконструкцій, декорованих різноманітними елементами з інших матеріалів - композиту, алюмінію, HPL і т.д., з елементами підсвічування і ілюмінації або без неї. Все залежить від бажань замовника і умов розміщення конструкцій.


Актуальність декоративних конструкцій

Виразність і висока пластичність таких матеріалів, як метал, композит, алюміній прекрасно відома архітекторам, дизайнерам і декораторам - професіоналам, що працюють над створенням образу майбутніх інтер'єрів та екстер'єрів індивідуальних домоволодінь. Їхня співпраця з такими виробниками як ми, сприяє активному використанню зазначених матеріалів в громадських і житлових середовищах.


Завдяки сучасним технологіям, професійні архітектори успішно застосовують ці матеріали при створенні різних проектів. Вони поєднують функціональні і декоративні якості, використовують їх для будівництва та оформлення об'єктів, застосовуючи різні колаборації елементів.


Більшість проектів реалізуються за ескізами оригінальних і креативних проектів, які втілюються в життя на нашому виробництві.


Існує безліч переваг декоративних виробів.


Мабуть, найголовнішим з них є прекрасна властивість поєднуватися з іншими матеріалами, такими як метал, камінь, дерево, кераміка або скло. Саме тому правильно спроектовані декоративні конструкції чудово вписуються в будь-який інтер'єр.


Фактура виробів може бути якою завгодно, оскільки матеріали, які ми використовуємо, є високопластичними та водночас міцними.


Функціонують такі вироби довгі роки і без перебільшення користуються величезною популярністю, залишаючись актуальними завжди.


Властивості,  притаманні  нашим  декоративним  конструкціям:

• Довгий термін служби виробів

• Висока міцність і стійкість до корозії

• Декоративні якості та естетика

• Велика різноманітність, які відрізняються, як комплектацією, так і оздобленням

Готові конструкції