KTB group виробник алюмінієвих конструкцій KTB group виробник алюмінієвих конструкцій

Фасадні алюмінієві системи MANEZH

Фасадні алюмінієві системи – це стильне рішення від компанії MANEZH для захисту від сонця вікон і фасадів будівель. Відмінні теплоізоляційні якості дозволяють залишатися в тренді енергоефективності та значно економити на кондиціонуванні.

Замовити встановлення таких систем можна у спеціалістів компанії КТB GROUP.

Фасадна система "Sunshield"

Така система в перекладі з англійської означає "сонячний щит". Тому сама назва свідчить про те, що така конструкція захищатиме фасади приміщень від сонця. "Sunshield" не залежить від площини й кута розташування. Стаціонарна конструкція зроблена з міцного екструдованого алюмінію. Ця система дозволяє реалізувати будь-яку ідеюархітектора, може бути самобутнім елементом естетичного оформлення фасаду.Фасадні системи

Архітектурне рішення для захисту фасадів приміщень від сонця. Такі системи використовують для бізнес-центрів, автосалонів, приватних будинків, альтанок, технічних зон тощо. Фасадні системи ефективно затримують сонячну енергію, знижують температуру всередині приміщення на 5-7°C, що зменшує витрати на кондиціонування. Сонцезахисні системи – це один із важливих пунктів будівництва приміщень за енергоефективними технологіями.

Переваги фасадних алюмінієвих систем MANEZH:

  • розсіює сонячну енергію на поверхні
  • міцність алюмінію
  • стійкість до вітру
  • здатність до трансформації