KTB group виробник алюмінієвих конструкцій KTB group виробник алюмінієвих конструкцій

Гаражні ворота Alutech

Гаражні ворота створені для того, щоб захистити ваше авто. Саме тому такі ворота мають бути надзвичайно міцними! 

Пропонуємо вам гаражні ворота з алюмінію. Саме така конструкція зможе захистити ваше авто і не тільки! Усі речі, які ви зберігаєте у гаражі будуть у надійному сховищі, адже алюмінієві гаражні ворота здатні забезпечити надійний захист. 

Переваги гаражних воріт Alutech:

  • теплоізоляція
  • безшумність
  • стійкість до корозії
  • герметичність
  • безпека й міцність
  • широкий спектр варіантів дизайну

ГАРАЖНІ ВОРОТА СЕРІЇ CLASSIC (ALUTECH)

Завдяки покращеній теплоізоляції, підвищеній міцності і високій стійкості до корозії гаражні ворота серії Classic підходять для роботи навіть в найжорсткіших умовах! Максимальний розмір воріт даної серії становить 6000 x 3085 мм. Компенсація ваги полотна здійснюється за допомогою торсіонних пружин, розташованих над полотном воріт. Товщина панелі 45 мм - запорука відмінної теплоізоляції. Коефіцієнт опору теплопередачі воріт можна порівняти з аналогічними характеристиками цегляної стіни товщиною 60 см. Ворота дозволяють щорічно економити кошти на опаленні приміщення. Проміжні петлі і роликові кронштейни з нержавіючої сталі AISI 430 володіють високими антикорозійними властивостями. Це гарантує надійну роботу воріт в приміщеннях з підвищеною вологістю і прибережних районах. Завдяки конструкції сендвіч-панелі полотно воріт відрізняється високою стійкістю до ударних і вітрових навантажень. Ворота витримують вплив вітру швидкістю до 120 км / год. Три типи монтажу гаражних воріт (низький, стандартний і високий) дозволяють встановлювати гаражні ворота Classic практично в будь який гаражний отвір. Для монтажу воріт Classic необхідна перемичка всього 100 мм при ручному управлінні і 125 мм при використанні електроприводу.

ГАРАЖНІ ВОРОТА СЕРІЇ TREND (ALUTECH)

Міцна і надійна конструкція гаражних воріт Trend гарантує безвідмовну багаторічну роботу. Пофарбовані кутові стійки і нащільник гармонійно поєднуються з полотном воріт. У серійному виконанні рама воріт забарвлюється в білий колір (RAL 9016). За бажанням замовника можливе фарбування в будь-який колір по каталогу RAL. При рясних опадах біля основи воріт може накопичуватися вода. Полімерна основа кутових стійок зводить до мінімуму можливість появи корозії в умовах високої вологості. Система металевих направляючих повністю виконана з оцинкованої сталі. Сталевий передній вузол – міцна, надійна конструкція з високим експлуатаційний ресурс.

Технічні характеристики:

- сендвіч-панель товщиною 40 мм;

- роликові кронштейни і петлі з оцинкованої сталі;

- захист від падіння і защемлення пальців забезпечує безпечну експлуатацію;

- замкнутий контур сталевих листів виключає розшарування панелі;

- стійке поліуретанове покриття панелі попереджає появу корозії.

ГАРАЖНІ ВОРОТА СЕРІЇ PRESTIGE (ALUTECH)

Нова серія воріт Alutech Prestige допоможе повністю індивідуалізувати та створити ексклюзивний вигляд ваших гаражних воріт.


Замкнутий контур сталевих листів

Спеціальна система з'єднання внутрішнього і лицьового сталевих листів захищає панель від розшарування, яке можливо при нагріванні панелі на сонці. Їх з'єднують внизу і вгорі в 4 шари за допомогою саморізів. Так, покупці воріт з темним кольором полотна можуть бути впевнені в довговічності вироби.


Захист від защемлення пальців

В панелі «Алютех» реалізували одну з головних норм європейської безпеки: виключили защемлення пальців (відповідність EN 12604).


Відмінне зчеплення сталевих листів з піною

Хороше зчеплення сталевих листів з піною отримали за рахунок шару адгезійного лаку (12 мкм). Тим самим конструктори повністю виключили здуття нагрітого на сонці полотна.


Високі антикорозійні властивості

Підвищених антикорозійних властивостей панелі вдалося досягти за рахунок шару грунтовки (14-16 мкм) і цинкового покриття (16 мкм).


Довговічне покриття

Зберегти полотно воріт в первісному привабливому вигляді вийшло завдяки поліуретанової фарбі з додаванням спеціальних поліамідних частинок (ПУР-ПА), які підвищують антикорозійні і захисні властивості панелі.


Хороша теплоізоляція

Хороша теплоізоляція. 1,0 м² ° C / Вт - коефіцієнт опору теплопередачі в воротах виробника. Такий же величиною володіє стіна з червоної цегли в 60 см.

Характеристики:

- панелі товщиною 45 мм;

- подвійні ролики;

- комплектуючі з нержавіючої сталі;

- двопесткові EPDM-ущільнювачі;

- до 25 000 циклів «підйому-опускання»;

- будь-який розмір з кроком 5 мм;

- клік-система кріплення торсіонного валу;

- 5 малюнків панелей;

- до 10 базових кольорів RAL і 3 квітів «під дерево»;

- нанесення індивідуальних малюнків будь-якої складності.