KTB group виробник алюмінієвих конструкцій KTB group виробник алюмінієвих конструкцій

Панорамні ворота Alutech

Панорамні ворота – це, насамперед, хороший захист об'єкту. Та, якщо ви хочете не лише захистити приміщення, а й надати будівлі естетичного сучасного вигляду, то панорамні ворота – те, що вам треба. До того ж, вони дуже зручні в користуванні.

Замовити монтаж панорамних воріт можна у спеціалістів компанії KTB Group.

ПАНОРАМНІ ВОРОТА ALUTHERM (ALUTECH)

Секційні ворота «Алютех» серії AluTherm виготовляються з панелей товщиною 45 мм. Ворота серії AluTherm – рішення для об'єктів, де пред'являються особливі вимоги до теплоізоляційних властивостей виробів, а використання панорамних панелей забезпечує природне освітлення. У складі воріт з типом полотна  "ПО" одна або декілька секцій - панорамні (за винятком верхньої і нижньої), решта секцій виготовляються з сендвіч-панелей (з малюнком  мікрохвиля або S-гофр з тисненням woodgrain). Для серії ПО використовуються панорамні панелі з акриловим склінням 26мм або 25 мм. Акрил має відмінну  міцністю і зберігає прозорість протягом тривалого часу. Кутові стійки і нащільник встановлюються за отвором. Для балансування ваги полотна використовуються торсіонні пружини з ресурсом 25000 циклів. Використовуються кронштейни та проміжні петлі з нержавіючої сталі. У базову комплектацію включені пристрої захисту від падіння полотна при поломці пружин. Можлива установка вбудованої хвіртки. Управління: ручне або автоматичне.

ПАНОРАМНІ ВОРОТА ALUPRO (ALUTECH)

У панорамних воротах серії AluPro втілені всі найважливіші якості та новітні тенденції, представлені на ринку секційних воріт: чудова функціональність, широкий розмірний ряд, різноманітна колірна гамма. Панорамні ворота серіі AluPro відповідають сучасним вимогам до дизайнерського оформлення, міцності і довговічності експлуатації, забезпечуючи при цьому відмінну тепло- і звукоізоляцію. Різноманіття варіантів виконання воріт дозволяє підібрати оптимальне рішення для кожного об'єкта. Панорамні ворота АЛЮТЕХ AluPro АЛП - відмінне рішення для інтенсивної щоденної експлуатації. АЛП: полотно воріт цілком складається з панорамних панелей, які мають однакову висоту і ширину. У панорамних воротах AluPro використовуються панелі з склінням 26 і 3 мм. Композитні сендвіч-панелі можуть поєднуватися з акриловим склінням в різних комбінаціях (як ексклюзивне рішення для панорамних воріт). АЛПС: нижня панель – сталева сендвіч-панель з малюнком мікрохвиля або горизонтальний гофр S-типу і тисненням woodgrain. Всі інші панелі – панорамні з склінням 26 і 30мм. Всі панорамні панелі мають однакову ширину і висоту. У складі воріт з типом полотна ПО одна або декілька секцій - панорамні (за винятком верхньої і нижньої), решта виготовляються з сендвіч-панелей. Використання панорамних панелей забезпечує природне освітлення будівлі. У складі воріт застосовуються сендвіч-панелі з малюнком мікрохвиля або S-гофр з тисненням woodgrain. 

ПАНОРАМНІ ВОРОТА ALUTREND (ALUTECH)

Панорамні панелі з алюмінієвих профілів товщиною 40 мм. Деталі з оцинкованої сталі. Базовий ресурс пружин до 25 000 циклів «підйому-опускання». Розширений ресурс пружин до 100 000 циклів «підйому-опускання». 10 типів монтажу. Максимальний розмір воріт 7000х6000 мм. Будь-який розмір воріт з кроком 5 мм. Системи безпеки в базовому комплекті воріт. 9 стандартних кольорів.

Переваги панорамних воріт Alutech:

  • багатофункціональність
  • широкий розмірний ряд
  • звукоізоляція
  • широкий спектр колірної гами
  • високі теплоізоляційні властивості