KTB group виробник алюмінієвих конструкцій KTB group виробник алюмінієвих конструкцій

Перевантажувальна техніка Alutech

Перевантажувальна техніка – це сучасне рішення для організації ефективного процесу навантаження-розвантаження, що дозволяє оптимізувати робочий процес, зробити його максимально комфортним і безпечним.

Компанія KTB Group допоможе з вибором такої техніки та здійснить монтаж.

ALUTECH SL

Електрогідравлічна зрівняльна платформа з поворотною апареллю. оптимально підходить для організації типового перевантажувального поста на більшості об'єктів. Посилювальна тяга переносить частину навантаження з опорної балки на задню стінку приямка й мінімізує ризик падіння навантажувача у разі раптового від'їзду вантажівки. Ефективне рішення за доступною ціною.

ALUTECH TL

Електрогідравлічна зрівняльна платформа з висувною апареллю. Спеціальне рішення дозволяє регулювати висування апарелі, що особливо важливо у разі повного завантаження автомобіля. Апарель довжиною 1000 мм дозволяє компенсувати значну відстань між рампою й кузовом автомобіля. Енергоефективність через установку платформи з апареллю довжиною 1000 мм за секційними воротами.

ALUTECH DSF

Герметизатори ALUTECH DSF – ефективне рішення для забезпечення комфортних умов у приміщенні в процесі виконання перевантажувальних робіт. Герметизатори надійно захищають приміщення й вантаж від впливу несприятливих погодних факторів, зберігаючи тепло й дозволяючи заощаджувати на опаленні. ПВХ-перекриття між передньою й задньою частиною рами складається із трьох окремих частин – бічних і верхнього тентів. Таке рішення полегшує заміну елементів у разі ушкодження одного з них, тим самим знижуючи вартість ремонту.

Ширина: 2000-4500 мм (із кроком 100 мм). Стандартне рішення 3400 мм.

Висота: 2000-4500 мм (із кроком 100 мм). Стандартне рішення 3400 мм.

Глибина: 600 мм.

Ширина бічних тентів: 600/ 700 мм (стандарт / опція).

Висота верхнього тенту: 1000 /1200 і 1500 мм (стандарт / опція).

Колір паркувальних смуг: RAL9003 (білий).

Товщина фронтальних ПВХ-тентів: 3 мм.

Щільність фронтальних ПВХ-тентів: 3500 г/м².

Товщина елементів перекриття: 0.5 мм.

Щільність елементів перекриття: 630 г/м².

Межа міцності на розрив: 180 N/мм.

Робоча температура: від - 40 °С до +90 °С.

ALUTECH PSL

Застосовується для електрогідравлічної зрівняльної платформи з поворотною апареллю Alutech SL. Майданчики дозволяють організовувати перевантажувальні роботи в умовах переобладнання об'єкта або необхідності паркування транспорту під кутом до будівлі, тим самим заощаджуючи ефективний простір усередині складу.

ALUTECH PTL

Застосовуються для електрогідравлічної зрівняльної платформи з висувною апареллю Alutech TL. Майданчики дозволяють організовувати перевантажувальні роботи в умовах переобладнання об'єкта або необхідності паркування транспорту під кутом до будівлі, тим самим заощаджуючи ефективний простір усередині складу.

Перевантажувальний тамбур DH з обшивкою профлистом

Розмір: 2500 х 3400 мм. Колір RAL 9002 (світло-сірий). Кут монтажу: 90 градусів. Тамбури ALUTECH DH – мобільне рішення для організації виносного перевантажувального поста у разі, коли всередині складу немає вільного місця. Тамбури застосовуються за необхідності організації виносного перевантаження й дозволяють зберігати тепло в приміщенні, тим самим створюючи комфортні умови для роботи персоналу.

Перевантажувальний тамбур DH з обшивкою сендвіч-панелями

Розмір: 2000 х 3400 мм. Колір RAL 9006 (біло-алюмінієвий). Кут монтажу: 90 градусів. Тамбури ALUTECH DH – мобільне рішення для організації виносного перевантажувального поста у разі, коли всередині складу немає вільного місця. Тамбури застосовуються за необхідності організації виносного перевантаження й дозволяють зберігати тепло в приміщенні, тим самим створюючи комфортні умови для роботи персоналу.

Переваги перевантажувальної техніки Alutech:

  • ефективність
  • варіативність
  • довговічність
  • продуманий конструктив
  • практичність
  • швидкий монтаж
  • зручність і комфорт