KTB group виробник алюмінієвих конструкцій KTB group виробник алюмінієвих конструкцій

Перголи MANEZH

Пергола – це сукупність встановлених у ряд легких арок, з'єднаних між собою поперечними балками. Перголи від українського розробника індивідуальних сонцезахисних рішень MANEZH вирізняються вишуканістю та елегантним стилем.

Компанія KTB Group здійснить монтаж пергол будь-якої складності.

ПЕРГОЛА SWEET

Пергола з тканинною покрівлею з легкими провисаннями. Такі перголи слугують для захисту від сонця, також їх можуть використовувати як декоративний елемент на весільних церемоніях та інших заходах, адже створює затишний повітряний простір для красивої фотолокації чи просто місця для релаксу. Зазвичай їх встановлюють разом зі шторами, терасними меблями, зеленню тощо. Мобільність і компактність конструкції дозволяють швидко створити затишок біля будинку чи басейну.


ПЕРГОЛА LITE SIGMA

Це перголи з рухомою покрівлею, що дозволяють швидко створити затишну лаунж зону на терасі й захистити її від сонця, легкого чи помірного дощу. У випадку використання такої системи в кафе чи ретсоранах, її розміри дозволяють оптимально розподілити місця, а також легко наростити перголи з кроком у 2 метри.


ПЕРГОЛА SOTA

Такі перголи використовують для захисту терас від сонця й дощу. Консольне виконання покрівлі дозволяє відвести дощові опади від тераси й закрити бокові проєми системою Screen Spectra Zip. Така функція допоможе створити справжній комфорт та затишок на терасі. Швидке та просте встановлення системи дозволяє економити ваш час у процесі монтажу.

ТЕНТОВА ПЕРГОЛА M-OCEAN

Сонцезахисна функціональна конструкція з алюмінію з дахом ПВХ, що зсувається та системою водовідводу в стійках. Призначена для захисту від прямих сонячних променів, сильного вітру та проливного дощу терас приватних будинків, відкритих майданчиків ресторанів, готелів та кафе. Максимальні розміри перголи – 13 х 7 метрів.

ТЕНТОВА ПЕРГОЛА M-OCEAN Jumbo

Вид перголи M-OCEAN з посиленими профілями направляючих та опорних стійок, які дозволяють реалізувати проекти терас з виносом даху до 9,5 метрів. Максимальний розмір перголи M-OCEAN Jumbo – 13 х 9,5 м. Управління перголою можливе тільки за допомогою електроприводу.

ТЕНТОВА ПЕРГОЛА M-OCEAN Atrium

Вид перголи M-OCEAN з несучою конструкцією з алюмінія прямолінійної архітектури виконання без кута нахилу даху ПВХ, що зсувається, як у базовій версії. Дана система включає жолоб для збору води та системи водовідводу у стійках. Для автоматичного управління застосовується MotorBox (з мотором Somfy Франція) – власна розробка MANEZН. Максимальні розміри перголи – 6 х 6 метрів.

ТЕНТОВА ПЕРГОЛА M-OCEAN Arka

Оригінальна пергола з дахом ПВХ, що зсувається та зігнутими направляючими у формі арки. Ідеальне рішення для терас з нестандартним дизайном та архітектурою. Дана система включає всі переваги базової версії перголи M-OCEAN. Максимальний розмір перголи – 5 х 9 метрів.

ТЕНТОВА ПЕРГОЛА M-WOOD

Вид перголи M-OCEAN, яка поєднує функціональні алюмінієві елементи конструкції та естетичну привабливість дерева. Дерев’яні елементи перголи виготовлені з високоякісної деревини хвойних порід. Максимальний розмір даної моделі – 13 х 6 метрів.

БІОКЛІМАТИЧНА ПЕРГОЛА M-LINE

Це терасна система лінійки пергол M-OCEAN з автоматичними поворотними алюмінієвими ламелями, яка ефективно захищає терасу від сонця, сильного дощу, вітру (11 балів по шкалі Бофорта) та снігу. Жолоб по периметру дозволяє відвести воду в будь-яку точку. Кут повороту ламелів від 0 до 150 градусів. Максимальний розмір на 4 стійках: 7 х 4,5 метра.