KTB group виробник алюмінієвих конструкцій KTB group виробник алюмінієвих конструкцій

Промислові ворота Alutech

Промислові ворота служать для захисту різноманітних промислових об'єктів – складів, ангарів тощо. Для того, щоб такі ворота працювали злагодженно, варто звернути увагу на монтаж. Потрібно довіряти лише спеціалістам, адже вони завжди знають як правильно встановити ворота для промислового об'єкту. Промислові ворота з алюмінію – це не лише звичайна огорожа, це ще й відмінний захист!

Спеціалісти компанії KTB Group виконають монтаж вчасно та якісно. 

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА PROTREND (ALUTECH)

Призначені для інтенсивного режиму роботи на промислових об'єктах. При цьому промислові секційні ворота Alutech ProTrend мають низьку вартість. Полотно із сталевих сендвіч-панелей товщиною 40 мм із захистом від  защемлення пальців. На торці панелей встановлені бічні накладки, пофарбовані в біло-сірий колір (близький RAL 9002). Проміжні петлі з оцинкованої сталі. Система напрямних з гарячеоцинкованої стали для стандартного типу монтажу.     
Комплект оцинкованого кріплення, необхідного для зборки воріт. Пристрої захисту від падіння полотна при поломці пружини (храпові муфти). Пристрої захисту від падіння полотна при обриві тросів (спеціальна конструкція нижніх кронштейнів). Ручка для підйому-опускання воріт, канат для ручного  підйому воріт, пружинний засув. Даний тип промислових секційних воріт має повний набір опцій: можливість установки вбудованої  хвіртки з плоским, низьким або стандартним порогом, установка ригельного замку; скління: може виконуватися по панорамному принципом або  шляхом вбудовування вікон; монтаж фальш-панелей; установка вентиляційних решіток; монтаж ланцюгового редуктора тощо. Максимальний розмір – 7000 × 6000 мм. Передбачається використання автоматики.

Переваги промислових воріт Alutech:

  • міцність
  • теплоізоляція
  • водо- повітронепроникність
  • висока стійкість до вітру
  • безшумність

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА PROPLUS (ALUTECH)

Промислові секційні ворота від «Алютех» можуть бути встановлені на різних об'єктах, від промислових до обслуговуючих та торгових складів. Секційні ворота Alutech складаються з окремих секцій, виготовлених з тришарових (метал – утеплювач – метал) сендвіч-панелей товщиною 45 мм. Численні варіанти конструкції промислових воріт (10 видів) дозволяють зробити монтаж у приміщеннях з будь-якими особливостями прорізу: низькою перемичкою, високими стелями або похилим дахом і т.д. Конструкція таких воріт додатково посилена, щоб забезпечити надійність і безпеку експлуатації. Ширина прорізу: 1750 – 8000 мм. Висота прорізу: 1960 – 7000 мм. Управління: комплект електроприводу AN-Motors ASI50KIT – із зовнішнім блоком управління і кнопкової панеллю, системою розблокування, система аварійного управління ланцюгом (10м).