KTB group виробник алюмінієвих конструкцій KTB group виробник алюмінієвих конструкцій

Ролети Alutech

У наш час ролети – не розкіш, а необхідність. Адже вони захищають ваш будинок, офіс чи магазин. Встановивши міцні ролети, не буде потреби ставити на вікна чи двері решітки. 

Встановити захисні ролети вам допоможуть спеціалісти компанії KTB Group.

ЗАХИСНІ РОЛЕТНІ СИСТЕМИ ВІД ALUTECH

Захисні ролети встановлюються в віконні, дверні та гаражні отвори й призначені, насамперед, для захисту приміщення від злому, а також від шуму, пилу, світла, сторонніх очей і несприятливих погодних умов. У наш час ролети стали практично для всіх доступним засобом досягнення безпеки й комфорту. Ролетні системи можуть монтуватися як на нові об'єкти в ході будівництва, так і на вже введені в експлуатацію будівлі. Прекрасний і респектабельний зовнішній вигляд Вашого будинку підкреслять ролети Alutech. На відміну від застарілих грат ролети естетичні і сучасні. Основним матеріалом з якого виготовляються ролети, є алюміній. Його вирізняє екологічність, корозійна стійкість, стійкість до ультрафіолетових променів і атмосферних впливів. Характеристики міцності алюмінієвих сплавів чудово зберігаються при низьких температурах. Надійність конструкції гарантована в будь-яких кліматичних умовах. Сьогодні встановити на вікна чи двері ролети – це означає виважено підійти до питання захисту свого будинку. Тому що наші алюмінієві ролети надійні, міцні й довговічні в експлуатації. Сучасні матеріали, обладнання та технології, які використовуються при їх виробництві, перевірені часом і сертифіковані.

РОЛЕТНІ СИСТЕМИ ВІД ALUTECH

Ролети є візитною карткою комфортних і сучасних будівель, побудованих з урахуванням європейських норм. Вони добре вписуються в будь-який архітектурний стиль, мають широку гаму технічних рішень. Ролетні системи забезпечують безпеку і максимальну захищеність власникам будинку, гарантують спокій їх рідним і близьким. Ролетні системи можуть монтуватися як на нові об'єкти в ході будівництва, так і на вже введені в експлуатацію будівлі. Прекрасний і респектабельний зовнішній вигляд Вашого будинку підкреслять ролети Alutech. На відміну від застарілих грат ролети естетичні і сучасні. Основним матеріалом з якого виготовляються ролети, є алюміній. Його вирізняє екологічна чистота, корозійна стійкість, стійкість до ультрафіолетових променів і атмосферних впливів. Характеристики міцності алюмінієвих сплавів чудово зберігаються при низьких температурах. Надійність конструкції гарантована в будь-яких кліматичних умовах. Сьогодні встановити на вікна чи двері ролети – це означає виважено підійти до питання захисту свого будинку. Наші алюмінієві ролети надійні, міцні й довговічні в експлуатації. Сучасні матеріали, обладнання та технології, які використовуються при їх виробництві, перевірені часом і сертифіковані на знак якості.

РОЛЕТНІ ВОРОТА ВІД ALUTECH

Ролетні ворота – це зручне та досить оригінальне вирішення на сьогоднішній день на гаражних та на будь-яких ділянках в’їзду з обмеженою висотою прорізу. Не випадково, що саме ролетні ворота сьогодні користуються такою великою популярністю, адже у використанні і управлінні вони більш зручні, на відміну від звичайних воріт. Сам механізм не складний, все досить просто функціонує. Ролетні ворота для гаражу та вулиці мають спеціальне гнучке полотно, яке при відкриванні підіймається вгору. Процес підіймання відбувається внаслідок того, що це полотно намотується на спеціальний вал, який прикріплений зверху. Що стосується управління, то у нашого клієнта є можливість самому обирати тип керування. Не треба забувати про те, що завжди є можливість більш удосконалити ролетні ворота, встановивши на них автоматику. Для цього потрібно лише обладнати їх спеціальними електроприводами. Наша компанія допоможе встановити якісну автоматизацію від відомих європейських виробників, яка буде служити Вам досить довго.

ПРОТИЗЛАМНІ РОЛЕТИ ВІД ALUTECH

Головною особливістю протизламних ролетних систем Alutech є надійний захист дверних і віконних прорізів у місцях, що вимагають підвищеного рівня безпеки. Такі системи відносяться до високого класу взламостійкості P5, що підтверджено відповідним сертифікатом. Відповідно до класу P5 протизламна система може витримувати значні навантаження: наприклад, при піднятті полотна ролет вгору, а також його видавлюванні c одного боку з направляючої шини цей показник становить 7 кН (700 кг); а при видавлюванні ролетного полотна в центрі з направляючих шин - 3,5 кН (350 кг). 

При розробці даного типу ролет застосували ряд унікальних технічних рішень:

1) Ролетний профіль AER55 / SCR - посилений екструдований. Для протистояння впливу різального інструменту в нього встановлюється сталевий кручений профіль. Використовуються бічні замки спеціальної конфігурації для зачепа за виступи шини.


2) Шина направляюча - монтується на проріз через сталеву трубу. Конструкція шини має такі переваги: приховує деталі кріплення, має виступ для фіксації бічних замків (для запобігання виходу полотна).


3) Кінцевий профіль - складається з тягового, ригельного, опорного. Тяговий і ригельний спільно з встановленим замком забезпечують автоматичне закриття полотна. Опорний профіль перешкоджає підводу інструменту (брухту, гайкового ключа і т.д.) під нижній край.
Замок ригеля - перешкоджає несакціонованому підняттю полотна. Не має елементів управління із зовнішнього боку. Конструкція замку захищена патентом Alutech.


4) Короб захисний - складається з з'єднаних між собою алюмінієвих екструдованих панелей. Для захисту місць кріплення використовуються декоративні профілі.


5) Кришки бічні - сталеві посилені.

Таким чином, сучасні протизламні ролети Alutech можуть бути встановлені замість сталевих решіток на важливих об'єктах, які підлягають обов'язковій охороні і посилені технічної укріпленості (наприклад, в банківських установах, касах, картинних галереях, ювелірних магазинах, музеях і т.п.).

РОЛЕТИ З АНТИМОСКІТНОЮ СІТКОЮ ВІД ALUTECH

Ролетні системи, поєднані з антимоскітним захистом (далі - РС + АМС) – це функціональне рішення від Alutech, яке поряд зі звичними функціями ролети має ще одне важливе призначення – захищає приміщення від комах, пилу, часток сміття. Дана система дозволяє створити всередині приміщення атмосферу комфорту, не перешкоджаючи проникненню свіжого повітря і в той же час надійно захищаючи від негоди. Ролетна система з антимоскітною сіткою (РС + АМС). Ролетна система з антимоскітною сіткою (РС + АМС) – це комплексне рішення, що складається зі згортаючої антимоскітної сітки і згортаючої роллетної системи. Таким чином, на виході клієнт отримує продукт 2-в-1, який не потребує додаткового місця і часу для установки. Сітка має зручний і легкий механізм фіксації в крайньому нижньому положенні. Одним натисканням руки на кінцевий профіль сітка закривається і відкривається. Механізм пригальмовування забезпечує плавне підняття сітки, без різких ривків і заїдань. Можливість незалежного управління ролетним полотном і москітною сіткою; сітка фіксується ручним способом; полотно переміщається за допомогою ручного або автоматизованого управління. Відсутні проміжки між антимоскітною системою і отвором вікна завдяки вставкам-щіток, встановленим в паз короба і кінцевого профілю. Вставки-щітки в направляючій шині перешкоджають попаданню бруду всередину системи, забезпечують безшумність ходу сітки з кінцевою планкою по направляючих, перешкоджають видуванню сітки з шини. Простий догляд за сіткою – досить протерти її вологою тканиною, не застосовуючи додаткових миючих засобів і хімікатів.

Технічні характеристики ролетів Alutech:

- ролетні система Alutech виготовлені з алюмінію і є прекрасним рішенням для закриття прорізів в торгових центрах, виробничих і складських приміщеннях та гаражах;

- має спеціальну структуру, яка гарантує надійний захист від злому, сильного вітру, погодних опадів;

- ролети мають високі шумо- та теплоізоляційні властивості;

- володіє всіма якостями профілю роликового плющення, а саме: легкість, зносостійкість, витримує вітрові та силові навантаження;

- асортиментний ряд захисних коробів дозволяє виконати численні варіанти дизайнерських та архітектурних рішень.

Переваги ролетів Alutech:

  • якісні алюмінієві сплави
  • стійкість до перепадів температур
  • високі антикорозійні властивості
  • легкість конструкції
  • стійкість до вітру
  • енергоефективність
  • надійний захист
  • широкий асортимент