KTB group виробник алюмінієвих конструкцій KTB group виробник алюмінієвих конструкцій

Розсувні системи для великих проємів

04.01.2021

Розширення задньої частини будинку для забезпечення більшого житлового простору залишається популярним проектом вдосконалення приміщення. Ви не тільки додаєте додатковий житловий простір, але й підвищуєте автоматично грошову вартість вашого будинку. Одним з бажаних особливостей у новому розширенні є засклений великий проєм з відповідними варіантами виходу на внутрішній дворик.

Таким рішенням можуть стати алюмінієві розсувні конструкції.

Взимку закриті двері забезпечують чудовий вид з комфортом і безпекою. У літні місяці, відкриття задньої частини будинку, дарує позитивні емоції, коли насолоджуєшся відсутністю обмежень на вхід та вихід у будинок. 

Обираючи розсувні системи для великих отворів, вибір рішення та спосіб монтажу, налаштування є дуже важливим.

Ми пропонуємо три варіанти засклення подібних проємів:

  • алюмінієва паралельно-розсувна система
  • алюмінієва паралельно-відставна система
  • алюмінієві двері з відкриванням в системі «гармошка»

Алюмінієва паралельно-розсувна система

Конструкція може складатися з двох і більше створок. Робоча створка за допомогою фурнітури розміщується паралельно до глухої створки, що дає можливість збереження простору при відкриванні.
Щоб стулки легко ковзали вони оснащені простою і надійною віконно-дверною фурнітурою GU. Висока якість фурнітури гарантує довготривалу та безвідмовну роботу, незважаючи на велику вагу створок. Завдяки інноваційному механізму руху зсувна створка ковзає плавно і точно в будь-яке положення.

Приміщення, в якому встановлена паралельно-розсувна система має прекрасний панорамний вид, максимальне освітлення, доступ свіжого повітря, свободу пересування та комфорт.

Такі системи найчастіше застосовують для розмежування житлового простору та терас, балконів, зимових садів чи басейнів. Паралельно-розсувні двері дозволяють зробити приміщення особливо затишним і комфортним.

Алюмінієва паралельно-відставна система

Для відкривання даного типу конструкцій достатньо повернути ручку вліво, відвести, а потім зсунути вправо до входу і повернути ручку вправо. Не потрібно відтягувати, застосовувати додаткові силові рухи в сторону, відкривання\закривання передбачено системою. Зручний варіант для менших по розмірі отворів, аніж попередня система. Користується популярністю як для комерційного, так і для приватного будівництва.

Алюмінієві двері з відкриванням в системі «гармошка»

Дана конструкція, типу «гармошка» є хорошим рішенням для закриття частини або всієї довжини проєму в фасаді. До слова, за допомогою подібної системи можна закрити проєм шириною до 12 м. Уявіть собі, що на задньому дворі у вас є вихід на терасу шириною 12 метрів.

Варіанти використання:

  • для провітрювання
  • функція дверей (відкривається одна створка на вхід та вихід) з можливістю вибору системи з зовнішньою ручкою або без неї
  • повне або часткове відкривання проєму

Цікавий і важливий момент, герметичність даної системи прирівнюється до показників герметичності звичайного вікна. По щільності прилягання, до речі, можна зрівняти «гармошку» з паралельно-розсувною системою.

​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​Ми здійснили короткий огляд розсувних систем. Одна з даних систем як найкраще підійде для ваших потреб. А для уточнення всіх деталей телефонуйте до нас і ми з радістю надамо консультацію.