KTB group виробник алюмінієвих конструкцій KTB group виробник алюмінієвих конструкцій

ТОП-5 причин вибору HPL-панелей для облицювання фасаду

03.24.2021

Привабливість будівлі, як ринковий інструмент, має широке визначення якщо власник приміщення орієнтується на комерційні цілі. І це одна з причин того, чому все більша кількість архітекторів звертається до різних варіантів облицювання для вентильованого фасаду і зокрема зовнішніх панелей HPL. Безумовно, один з найбільш довговічних декоративних поверхневих матеріалів, тобто HPL виготовляється з безліччю бажаних властивостей, включаючи хімічну та вогнестійкість. 


Якщо ви продовжуєте підбирати матеріал для облицювання зовнішньої поверхні, ми пропонуємо вам не одну, а п’ять незаперечних причин для вибору саме HPL-панелей.


1. Надійні властивості

HPL-панелі досить стійкі до вигорання при впливі сонячних променів. Це рятує панель від УФ-променів, які є частою причиною знебарвлення фасадів. Матеріал для панелей виготовляється із застосуванням надзвичайно стійких пігментів та спеціальних хімічних речовин і фарб. Це робить панелі HPL ідеальним зовнішнім покриттям фасадів.


2. Вогнезахисні

Панелі HPL мають вогнезахисні властивості, що допомагає стримувати поширення вогню. Бажано використовувати панелі HPL як матеріал для покриття стін, оскільки це збільшує для Вас певний час, щоб вийти з будівлі у разі пожежі.


3. Універсальність

Мало хто звертає увагу але забарвлення HPL є двостороннім. Тобто можна спокіно використовувати даний матеріал для двосторонніх перегородок, заповнення дверей, різних декоративних проємів та конструкцій або просто повернути в іншу сторону при незначному пошкодженні. Спеціальне обладнання не тільки забезпечує ідеальне прилягання та оздоблення, але й легкий монтаж та подальше обслуговування.


4. Високі виробничі стандарти

Технологія виробництва робить HPL міцним продуктом, який витримує екстремальні погодні умови. До переваг також можна віднести високу міцність скріплення, легку оброблюваність, високу стабільність розмірів та відмінні резистивні властивості.


5. Неперевершений асортимент

Напевно однією з основних фішок HPL – є асортимент, який має широкий спектр кольорів та дизайнів, що відповідають різним темам інтер’єру та стильовим налаштуванням. Виберіть із широкого асортименту та прикрасьте свої простори унікальними облицювальними матеріалами, які доповнять індивідуальність.


Звертайтеся за консультацією до КТБ-ГРУП. Наші фахівці завжди готові допомогти вам визначити найкращі внутрішні та зовнішні варіанти облицювання відповідно до вашого проекту та цілей функціональності.