KTB group виробник алюмінієвих конструкцій KTB group виробник алюмінієвих конструкцій

Скляні перегородки

Скляні перегородки виготовлені із загартованого скла 10-12 мм, без каркасу. Скляні секції прикріплюються до несучих поверхонь за допомогою спеціальних затискачів, точкових конекторів і П-подібних профілів. Ви можете обрати будь-який дизайн скла: від матової плівки чи декоративної кольорової плівки до абсолютно прозорого скла. Такі перегородки поширені в офісах, банках, готелях, аеропортах, торгових центрах тощо.

KTB Group здійснить монтаж скляних перегородок і допоможе з вибором.

Способи кріплення до стін, підлоги й стелі:

1) затискний профіль (скло фіксується в затискачах точково за всім периметром. Місця з'єднання закриваються спеціальними декоративними кришками будь-якого кольору за каталогом);

2) точковий конектор (скло фіксується в спеціальних точкових конекторах, що прикріплюються до несучої поверхні; елементи кріплення можуть бути хромованими, бронзовими, чорними, золотистими тощо);

3) П-подібний профіль (скло надійно фіксується в П-подібному профілі, що саморізами прикріплюються до підлоги, стелі й стін; колір металевих деталей можна вибрати в каталозі).

Затискний профіль

Скляні полотна профілю фіксують за допомогою спеціальних затискачів й встановлюють на базовий профіль-направляючу. Цей тип кріплення є основою й опорою конструкції.

Такі конструкції забезпечують надійність, безпеку, а фурнітура кріплення маскується декоративним профілем будь-якого кольору.

Точкове кріплення

Суцільноскляні конструкції прикріплюються до підлоги, стін чи стелі точковими конекторами, невеликого розміру. У наявності такі типи конекторів: скло-скло (для кріплення скла між собою), стіна-скло (для кріплення скляного полотна до стіни), підлога/стеля-скло (для фіксації скла зний й зверху), три скла (для фіксації трьох скляних конструкцій під кутом).

П-подібний профіль

П-подібний профіль слугує опорою скляним модулям і візуально не обтяжує скляну конструкцію. Завдяки такому профілю можна створювати приміщення з великою кількістю простору. П-подібний профіль прикріплюється безпосередньо до несучої поверхні спеціальними анкерами. Розрізняють верхній і нижній профілі.

Радіусні перегородки

Радіусні суцільноскляні перегородки можуть бути у формі кола, овалу чи зігнутої лінії. Завдяки таким конструкціям, можна реалізувати складне зонування приміщення та втілити в реальність будь-які дизайнерські ідеї. У таких випадках скляні полотна кріпляться за допомогою точкових конекторів і спеціальних радіусних направляючих.


Переваги суцільноскляних перегородок:

  • прозорість
  • надійність і безпека конструкції
  • широкий спектр декору
  • варіативність кольору й фурнітури
  • будь-які види дверей (маятникові, розсувні тощо)
  • великий вибір замків, ручок, систем доступу
  • багатофункціональність
  • простий монтаж