KTB group виробник алюмінієвих конструкцій KTB group виробник алюмінієвих конструкцій

Світлопрозорі фасади Alutech

Світлопрозорі фасадні системи Alutech дозволяють втілити у життя усі ваші ідеї та зробити фасад будинку вашої мрії. Такі системи відповідають усім технічним вимогам, що є запорукою безпеки й надійності.

Монтаж такої системи здійснюють спеціалісти компанії KTB Group.

Переваги світлопрозорих фасадів Alutech:

  • максимальне потрапляння сонячного світла в приміщення
  • вогнестійкість
  • пасивне охолодження
  • водо- повітронепроникність
  • автоматизація
  • ефективна вентиляція
  • міцність та безпека
  • герметичність
  • теплоізоляція

Класичний фасад ALT F50

Класичне скління ALT F50 призначене для створення світлопрозорих конструкцій різних ступенів складності. Профілі системи забезпечують максимальну прозорість і візуальну легкість.

Напівструктурний фасад ALT F50 SSG

Профілі системи ALT F50 забезпечують максимальну прозорість і візуальну легкість фасадної конструкції через оптимальну конфігурацію профілів і можливості реалізації різних вузлових рішень. Характерною особливістю напівструктурного фасаду ALT F50 SSG є відсутність 50-міліметрових декоративних кришок. Замість них використовують майже непомітні зовні плоскі притискаючі профілі. 

Фасад "горизонтальна лінія" ALT F50

Забезпечує максимальну прозорість і візуальну легкість фасадної конструкції через оптимальну конфігурацію профілів і можливості реалізації різноманітних вузлових рішень. Використання зовні різних декоративних кришок системи ALT F50 HL надає приміщенню додаткового об'єму по горизонталі.

Вогнестійкий фасад ALT F50 FR

Система ALT F50 FR виконана на основі класичної системи з мінімальним набором додаткових складових і призначена для виготовлення конструкцій, що відповідають високим вимогам до вогнестійкості.

Фасад "тепло-холод" ALT F50 TX

Система, призначена для виготовлення легких стінових огорож підвісного й заповнювального типів для бетонних будівель, що мають суцільні стіни з віконними отворами. Фасад складається з двох площ: "теплої" і "холодної".

Інтегроване у фасад вікно ALT F50 зі встановленням стандартного склопакета (фіксація штапиком)

Цей варіант інтегрованого вікна передбачає встановлення стандартного прямокутного склопакета. До того ж, ширина видимого зовні алюмінієвого профілю – 41 мм. Встановлення стандартного склопакета завтовшки до 38 мм дозволяє помітно знизити вартість і спростити збір виробу.

Інтегроване вікно ALT F50 із фіксацією склопакету на облямовувальний профіль

Це повнорозмірні конструкції «підлога-стеля» з автоматичним чи ручним вікдриттям. Візуальне злиття з фасадом забезпечує стильний і лаконічний вигляд архітектурного об’єкта.


Приховане вікно ALT F50 із вклеюванням склопакету

Це повнорозмірна конструкція «підлога-стеля» з автоматичним чи ручним відкриттям. Візуально зливаючись із фасадом, вікно забезпечує лаконічний вигляд архітектурно об’єкту.

Великогабаритна інтегрована стулка ALT F50

Повнорозмірні конструкції «підлога-стеля» із системою прихованого автоматичного відкривання, що зливається з фасадом. Максимальна вага стулки – 350 кг, що робить її ідеальним рішенням для фасадних вікон.

Лючок для димовиведення

Це елементи фасаду, що використовуються для виведення з приміщення продуктів горіння. У деяких випадках можуть виконувати роль вентиляційних систем.


Малопомітний лючок для димовиведення

Лючки димовиведення – це елементи фасаду, що використовуються для виведення продуктів горіння з приміщень. У деяких випадках можуть виконувати роль вентиляційних систем. Завдяки меншій висоті профілю малопомітні лючки розташовуються майже в одній площині з дахом.

Дахово-купольна система ALT SKL50

Система ALT SKL50 призначена для виготовлення світлопрозорих конструкцій різної конфігурації: односкатних чи двоскатних дахів, куполів, аркових зведень, пірамід тощо. Конструкції ALT SKL50 забезпечують комфортний мікроклімат в приміщеннях.

Сонцезахисні ламелі ALT SP50

Система призначена для виготовлення конструкцій зовнішнього захисту від сонця. Встановлення таких елементів є більш ефективним і простим методом пасивного охолодження внутрішнього простору приміщень. Окрім цього, ламелі ALT SP50 можуть використовувати як декоративні зовнішні елементи, що надають будівлі індивідуального стилю.

Структурний фасад ALT F50

Ця система дозволяє виготовляти візуально легкі світлопрозорі конструкції через оптимальну конфігурацію профілів і можливості реалізації різних вузлових рішень. А модифікація ALT F50 SG застосовується для структурного скління світлопрозорих фасадів без видимих алюмінієвих профілів.

Основна причина популярності світлопрозорих фасадів з алюмінію – їх надзвичайна практичність.

Фасадне скління чудово замінює звичайні стіни, оскільки не програє їм у теплоізоляції. Світлопрозорий фасад з алюмінію є повністю герметичною й теплою конструкцією. До того ж, вартість його квадратного метра нижча, ніж у звичайних віконних конструкцій із алюмінію. Це помітно скорочує витрати й пришвидшує терміни будівництва.

Портфоліо