KTB group виробник алюмінієвих конструкцій KTB group виробник алюмінієвих конструкцій

Світлопрозорі фасади Reynaers

Скляні світлопрозорі фасади замінюють непрозорі стіни, перетворюючи звичайну кімнату на ефектне приміщення. Алюмінієві світлопрозорі фасади Reynaers допоможуть втілити низку архітектурних рішень: від горизонтальних/вертикальних ліній до більш мінімалістичного вигляду з використанням структурного скління чи технологій затиску. Reynaers пропонує також індивідуальні рішення для проєктів, що потребують особливого архітектурного дизайну.

Спеціалісти KTB GROUP допоможуть вам обрати потрібну фасадну ситему та здійснять її монтаж.

ElementFaçade 7

Сучасний фасад із новітнім інтелектуальним дизайном. Має повністю перероблений анкер, що сприяє легкості й швидкості регулювання. Оптимізує промислове виробництво шляхом використання прямокутного кутового з'єднання, збільшує швидкість монтажу з можливістю використання двоелементних вузлів. 

Concept Wall 50

Це стійково-ригельна фасадна система, що не обмежує свободу творчості архітектора й максимально наповнює приміщення світлом. У системі CW 50 – найширша лінійка рішень для різноманітних цілей: вогнестійкі, з покращеною термоізоляцією, з різними видами відкривання тощо. Система передбачає три типи структурного скління, розрахована на встановлення двокамерних склопакетів, що дозволяє застосовувати її для енергопасивних приміщень.


CW 60

Теплоізольована стійково-ригельна фасадна система, Рішення для великих і важких склопакетів. Матеріал підходить для будівництва нахилених й вигнутих фасадів. Властивості системи дають змогу встановлювати склопакети вагою до 450 кг. Система CW 60 розрахована на встановлення двокамерних склопакетів, відповідає високим стандартам з водо- й повітронепроникності, спротиву вітру й теплоізоляції.

CW 65-EF

Оптимізована система елемент-фасаду з тонкими зовнішніми лініями, що зберігає міцність і стійкість, необхідну для високих будівель. Фасад легко й швидко монтується на будівельному майданчику, оскільки панелі попередньо складають в цеху й зібраними доставляють на будівельний майданчик. Залежно від цілей і мети використання, існують різні типи ізоляції системи. CW 65-EF передбачає встановлення двокамерних склопакетів.

CW 86

Curtain Wall 86 – це термоізольована фасадна системаз покращеними теплотехнічними характеристиками. Така система популярна в будівництві багатоповерхівок. Система CW 86 передбачає два варіанти скління: касетне (CG), коли скло фіксується за допомогою штапиків; структурне (SG) з приклеюванням скла структурним герметиком.

Переваги світлопрозорих фасадів Reynaers:

  • високі технології
  • екологічність
  • вишуканий стиль
  • різноманітність форм
  • довговічність
  • безпека й міцність

Структурне скління фасаду – це найбільш складний і перспективний напрямок в облицюванні. Технологія скління заснована на кріпленні склопакетів до фасаду будівлі за допомогою герметика (силікону), який є несучим елементом конструкції. Сучасні технології скління дозволяють створити неповторний фасад будівлі.