KTB group виробник алюмінієвих конструкцій KTB group виробник алюмінієвих конструкцій

Вентильований фасад з АКП-панелей

Вентильовані фасади з композиту є одними із найсучасніших та поширеніших видів облицювання. Вони мають чудові декоративні та теплоізолюючі властивості, характеризуються міцністю, довговічністю, надійністю і економічністю.

Необхідно знати

В архітектурі вентильовані фасади з композиту застосовуються для оформлення вітрин, обробки торгових павільйонів, балконів, аеропортів, вокзалів, як деталі навісів, підвісні стелі, в якості дверних перегородок. Більш докладно розповість стаття про композитних панелях для фасадів.

В автоіндустрії даний вид облицювання використовується, за великим рахунком, на автозаправних станціях, як для зовнішнього оформлення будівлі, так і для створення різних механічних елементів (цінове табло, покажчики руху).

Технічні характеристики

Алюмінієві профілі: Сплав AlMg0,7Si 6063 стан Т6.

Елементи кріплення: З алюмінію, нержавіючої сталі та інших матеріалів, стійких до корозії.

Способи покриття: Анодування відповідає вимогам Qualanod.

Листи композитних панелей з товщиною алюмінієвого листа 4-8 мм застосовуються для зовнішнього облицювання, а більш тонкі - 2-3 мм - для використання всередині будівель.

Переваги АКП-панелей для вентильованого фасаду

  • Композитні панелі в два рази ефективніше захищають від звуку. При чому відбувається двостороння звукоізоляція. У великих містах, де неможливо сховатися від вуличного шуму навіть у власній квартирі, панелі з композиту стануть кращим рішенням для облицювання.
  • Навіть мінімальні перепади температури здатні створити конденсат, який, утворюючи на стінах будівель, руйнує їх, сприяє відсиріванню і загнивання стін. При установці алюмінієвих панелей, завдяки спеціальній конструкції, створюється повітряний прошарок між утеплювачем або стіною будівлі і каркасом. Потрапляючи в цей прошарок, волога висихає, а стіни залишаються захищеними від конденсату.
  • Вибравши для будівлі композитну панель, можна також замість звичайної придбати спеціальну утеплювальну прошарок, яка не підтримує горіння, результатом чого є - захист від пожеж.
  • Тривале використання вентильованих фасадів з композиту забезпечується міцністю матеріалу, а також спеціальним покриттям, яке захищає зовнішній шар матеріалу від вигорання. Таким чином, експлуатація даних фасадів перевищує 50 років, а потреба в косметичному ремонті повністю виключається.
  • Легкість композитних фасадів дозволяє знизити навантаження на стіни, а також на елементи кріплення. Даний матеріал легше матеріалів аналогічного призначення на 50-70%.
  • Композитні панелі також відрізняються красою. Матеріал, з якого вони створені, дозволяє створювати фасад в різноманітних колірних гамах, грунтуючись лише на виборі самого клієнта. За додаткову плату можлива також розробка власного дизайнерського рішення - оригінального кольору. Завдяки відображає компонентам, композитні панелі мають привабливий зовнішній вигляд, що також може стати чудовим рекламним ходом.
  • У сучасному світі антропологічні фактори зовнішнього впливу набувають все більшого значення, так що їх негативний вплив важко переоцінити. Алюмінієві панелі послаблюють вплив електромагнітного випромінювання, а також захищають від вібрації, викликаної механічними факторами (в зв'язку з відсутністю резонансу).

Реалізовані рішення