KTB group виробник алюмінієвих конструкцій KTB group виробник алюмінієвих конструкцій

Вентильований фасад з керамогранітних плит

Керамограніт - надміцний інноваційний матеріал, отриманий в результаті термообробки змішаних між собою природних мінеральних речовин (основне з них - глина, а також шпат польовий, окис металів, каолін).


Керамограніт  ідеально підходить для оздоблення фасаду будівлі, оскільки володіє унікальними властивостями, довговічністю і красивою поверхнею. Оздоблення керамогранітом дозволяє захистити будівлю від руйнуючих факторів і надати йому солідний вигляд.

Фасад, облицьований керамогранітом, не можна назвати дешевим і доступним. Однак його висока вартість здасться цілком адекватною, якщо врахувати, що він несприйнятливий до спеки і морозу, легко витримує будь-які погодні явища, не деформується при температурних коливаннях. Цей оздоблювальний матеріал використовується як при будівництві нових будинків, так і при відновленні старих.

Чудовою властивістю керамогранітних плит є брудовідштовхуюча здатність, обумовлена тим, що поверхня матеріалу ідеально гладка, як дзеркало. 

 Фасадний керамограніт дозволяє отримати поверхні з цікавими ефектами. Уміло комбінуючи плити різних відтінків і текстур, можна абсолютно до невпізнаваності змінити вигляд фасаду. Дизайнери спеціально використовують глянцеві матеріали (зокрема, полірований керамограніт), щоб візуально збільшити конструкції. Незвичайні дизайнерські рішення із застосуванням керамічного граніту допомагають ефектно підкреслити кути будинку, бордюри та інші архітектурні елементи.

Переваги керамограніту

  • Довговічність. Термін служби керамограніта у відсутності негативних факторів, по суті, нічим не обмежений. Найстаршим зразкам обпаленої глини, дожівшей до наших днів, кілька тисячоліть.
  • Як і будь-яка кераміка, він вкрай міцний і стійкий і до подряпин, і до стирання.
  • Вологість і перепади температури не мають ніякого впливу: матеріал не схильний до утворення тріщин і практично негігроскопічний.
  • Матеріал морозостійкий - саме тому, що не поглинає вологу.
  • Колір керамограніта постійний навіть при стиранні. І підлогове покриття, і фасади в місцях з високою прохідністю при зносі (а він, як ми пам'ятаємо, буде вкрай повільним) не змінять свій колір.
  • Щільність матеріалу - 2600-2700 кг/м3. Він абсолютно негорючий і навіть при сильному нагріві не втрачає своїх механічних властивостей і зовнішнього вигляду.

Технічні характеристики

- Товщина керамограніту перебуває в діапазоні від 3 до 30 мм.

- Вага. В середньому, якщо взяти, наприклад, плитку, товщина якої становить 8 міліметрів, то 1 квадратний метр буде важити від 13 до 19 кілограм.

- Міцність. Визначається за спеціальною шкалою, і становить в середньому від 7 до 8 балів, в залежності від товщини. Міцніше тільки деякі види дорогоцінних каменів, включаючи алмаз.

- Термін експлуатації. Якщо взяти середній термін служби в нормальних умовах при середньому навантаженні, то плитка з керамограніту може прослужити близько 50 років.

- Водостійкість. Рівень поглинання води становить всього лише 0.05%. Це означає, що керамогранітній плитці не страшні ані вогкість, ані вологість, ані хімічні реагенти, ані морська вода. Також це робить керамограніт стійким до температурних перепадів.

- Морозостійкість. Краплини води практично не потрапляють всередину керамогранітної плитки, тому не можуть замерзнути і завдати шкоди зсередини.

Монтаж

Монтаж вентфасаду з керамограніту відбувається в декілька етапів:

- встановлення кронштейнів

- монтаж утеплювача

- монтаж несучого профілю

- закріплення облицювальних матеріалів (кріплення керамограніта на кляймери, рустовой метод кріплення, кріплення на клей)

Реалізовані рішення