KTB group виробник алюмінієвих конструкцій KTB group виробник алюмінієвих конструкцій

Закриття бокових проємів MANEZH

Це терасні і фасадні системи, які дозволяють захистити простір від сонця, бокового вітру і дощу, а також москітів.

KTB Group здійснить монтаж таких систем і допоможе з вибором.

Spectra ZIP

Зовнішня вітростійка тканинна ролета для захисту від сонця, бокового вітру і дощу, а також москітів для альтанок, терас, приватних будинків, ресторанів, готелів і фасадів будівель. Знижує температуру всередині приміщення до 7 градусів. Відсікає сильні пориви вітру. Вітростійкість: (до 8 балів за шкалою Бофорта). Пропускає світло: тканина Screen (Solaye, Бельгія), Soltis (Serge Ferrari, Франція). Захист від бокового вітру, дощу і снігу: тканина Crystal (Achilles, Японія). Візуальний контакт з навколишнім середовищем. Управління: ручне чи автоматичне (Somfy, Франція).

Spectra XXL

Тканинна ролета відкритого типу (без короба) для захисту від сонця фасадів будівель і терас. Можливі варіанти встановлення на тросах або на прутах. При великих розмірах внутрішніх проємів допускається встановлення всередині приміщення. Управління: ручне чи автоматичне (Somfy, Франція). Знижує температуру всередині приміщення до 7 градусів (дозволяючи економити на кондиціонуванні). Сприяє потраплянню розсіяного сонячного світла і знижує необхідність використання штучного освітлення. Спеціальна тканина Screen (Solaye, Бельгія), Soltis (Serge Ferrari, Франція) володіє фунгістатичними властивостями - відштовхує пил і бруд. Має високу зносостійкість. Стильне рішення для фасадів будівель. Можна використовувати як рекламний носій для кафе, ресторанів, готелів і магазинів.

Spectra Sky

Вітростійка зовнішня система для зимових садів, оранжерей, балконів з примусовою натяжкою тканини для затінення площ в горизонтальній, або похилій площині. Опорні конструкції з алюмінію і нержавіючої сталі. Управління: автоматика (Somfy, Франція). Знижує температуру всередині простору до 7 °. Стійкість до різких поривів вітру завдяки постійній величині натяжки троса системи натягу. Можлива установка на вертикальні проєми, а також всередині приміщення. Гармонійно підійде до будь-якого архітектурного проекту